נא למלא את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון/נייד:
סוגי הפסיפסים שמשווקים כיום
17.06.2012
כיום השוק בישראל עמוס בפריטים סונים כמעט בכל תחום שהוא. כך אנו יכולים לראות כיצד מי שבאמת מעוניין לשדרג את העיצוב בביתו, בדירתו ואפילו בעסקו יכול ליהנות ממגוון אדיר של פסיפסים. בין אם מדובר באבנים קטנות בשלל צבעים ובין אם מדובר בקרמיקות שצבועות במגוון דוגמאות הרי שמדובר בפריט חובה.
כיום השוק בישראל עמוס בפריטים סונים כמעט בכל תחום שהוא. כך אנו יכולים לראות כיצד מי שבאמת מעוניין לשדרג את העיצוב בביתו, בדירתו ואפילו בעסקו יכול ליהנות ממגוון  אדיר של פסיפסים. בין אם מדובר באבנים קטנות בשלל צבעים ובין אם מדובר בקרמיקות שצבועות במגוון דוגמאות הרי שמדובר בפריט חובה. 
 
פסיפס מקורי ומושך עין הוא קלף מנצח בכל עיצוב, ואפשר לראות כיצד משווקים איכותיים מספקים לכל לקוחותיהם, העסקיים והפרטיים גם יחד, יחידות בגדלים שונים שאותן ניתן לשלב בצורה מקורית על קירות, בבריכות, בתקרות, בתוך מזרקות, על עמודים ובעוד מקומות רבים אחרים גם ברחבי מבנים שונים במהותם.

אפשרויות בחירה רבות שכוללות עיצובים חדשים, אותנטיים ועוד 

המגוון הרחב של פסיפסים מאפשר לכל מי שמעוניין בעיצוב מיוחד למצוא בקלות יתרה את הדוגמא המתאימה לו אישית. חשוב להבין שמעבר לגוונים ולצבעים השונים יש התייחסות גם  לסגנון הבסיסי של כל פסיפס, כשהכוונה היא שיש יחידות שיציגו מראה מודרני ואילו אחרות תהיינה בעלות מראה עתיק ואותנטי עד מאוד.    

בזכות כך אפשר לראות כיום כיצד אפשר להיכנס לבית שזה עתה הושלמה בנייתו ולראות כיצד האמבטיה שבו או הבריכה שנבנתה בגינתו הן כאלה שנראות כאילו  נלקחו מהתקופה הביזאנטית או הרומית. אין ספק שאותנטיות כזו (או מודרניות שאותה בוחר המעצב) יכולה למשוך עיניים ולהרשים בצורה רבה כל אדם. 
 
למצוא את המשווקים שמתמחים בתחום זה

על מנת להיות רגועים ולראות כיצד פסיפסים שונים הם לא רק פריטים קטנים ומשגעים  ביופיים אלא שהם גם איכותיים מאוד צריך למצוא משווקים שמתמחים בתחום זה. חשוב להבין שמראה מרשים של פסיפס מעוצב יכול להעניק לבעלי הבית הרגשה מצוינת רק אם הוא נשאר כך למשך שנים רבות מאוד בעתיד. 
 
בחירת פסיפס שמתאים לאופי בעלי הבית, ולאחר מכן יצירתו בצורה מדויקת ומרשימה הם דברים חשובים שאף אחד לא רוצה לראות כיצד לאחר מספר שנים אין להם שום זכר. מראה מיוחד של אריחים המשתלבים להם בצורה יצירתית ביותר חייב להישאר מרשים, ואם בוחרים משווק מקצועי הרי שהוא יכול להבטיח זאת.   
 
< חזרה
 
חברת קולאז' מתמחה ביבוא ושיווק אריחי פסיפס מעוצבים ויחודיים שהם המילה האחרונה בתחום הפסיפס.החברה מתמחה בייבוא פסיפס לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות. ברשות חברת קולאז' מאגר איכותי וססגוני של אריחי פסיפס מחומרים שונים: זכוכית, פורצלן, צדפות טיבעיות, אלומיניום, אבן ושילוב בין החומרים השונים. כנסו לאתר ותהנו ממגוון מוצרי הפסיפס שלנו.
 
    
טלפון: 09-9541194
נייד: 050-5215448

אימייל:hhtechno@zahav.net.il

דוד המלך 1 , הרצליה פיתוח (בניין הפורום)
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים