נא למלא את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון/נייד:
השימוש הרחב בפסיפסים שונים
13.06.2012
מרתק לראות כיצד במבנים רבים בישראל אפשר למצוא לא מעט עיצובים שמבוססים על פסיפסים שונים. נראה כי העיצוב המקורי שמציעים פריטים מיוחדים אלו שובה את ליבם של מעצבים רבים ומביא לכך שבמקומות שונים ברחבי הבית (ולעתים גם בעסקים מסוימים) מייחד פסיפס יצירתי את המראה הכללי.
מרתק לראות כיצד במבנים רבים בישראל אפשר למצוא לא מעט עיצובים שמבוססים על פסיפסים שונים. נראה כי העיצוב המקורי שמציעים פריטים מיוחדים אלו שובה את ליבם של מעצבים רבים ומביא לכך שבמקומות שונים ברחבי הבית (ולעתים גם בעסקים מסוימים) מייחד פסיפס יצירתי את המראה הכללי.

בזכות כישרונם של מעצבים מסוימים ובזכות כך שכל אחד מאתנו מעוניין לראות כיצד הסביבה שבה הוא חי או עובד היא מרשימה ומושכת יותר הרי שאנו יכולים להבין בקלות עד כמה חיפוש אבני פסיפס הוא כזה שנעשה מתוך מטרה לשלב אותן לא רק במקום אחד ברחבי המבנה אלא לעטר בהן לא מעט פינות וחללים שונים. 
 
לשיפוץ, לבנייה ואפילו לבריכה

אלו שמסיירים בבית שזה עתה בונים אותו, או במבנים שונים שאותם משפצים כרגע, יכולים לראות כיצד פסיפסים הם אלמנט שנעשה בו שימוש נרחב ביותר. כיום מעצב הפנים ומי שמתעסק בבניה או בשיפוץ בצורה עצמאית בודקים כיצד דגמים מסוימים של פסיפס יכולים לעשות את ההבדל בעיצוב של כל פינה או חלל.  
 
התוצאה בשטח באה לידי ביטוי באריחים מעבודת יד או בדגמים שמיוצרים בסרט נע המשולבים ברצפה של מבנה מסוים, בתקרות או על עמודים מסוימים, בחדרי אמבטיה ובבריכות, ובכל מקום  שבו מרגיש בעל המבנה או מי שמעצב אותו עד כמה יכולים פריטים קטנים אלו ליצור מראה מיוחד במינו שירשים כל אדם. 
 
חשיבותו של בעל מקצוע רציני 

חשוב להתייחס לנקודה מסוימת כשרוכשים פסיפסים שונים במטרה לעצב בהם את המבנה או חלקים מסוימים ממנו. הכוונה היא לכך שיש צורך בבעל מקצוע איכותי שמכיר את העבודה עם פריטים אלו. מי שכבר ריצף או חיפה עם אלמנטים קטנים אלו יודע שיש צורך בעבודה מדויקת, סבלנית, זהירה וכזו שמתוכננת מראש. 
 
זאת מאחר וכל פסיפס שבסופו של דבר מציג מראה מרשים ויצירתי ביותר הוא כזה שנבחרו היחידות השונות שלו בצורה קפדנית ונבחר גם איש המקצוע שידע כיצד לשלב בין היחידות השונות בצורה הנכונה. מאחר ומדובר בעיצוב מקורי ומיוחד הרי שחשיבותו של בעל המקצוע היא רבה ואין להקל בכך ראש.   
 
< חזרה
 
חברת קולאז' מתמחה ביבוא ושיווק אריחי פסיפס מעוצבים ויחודיים שהם המילה האחרונה בתחום הפסיפס.החברה מתמחה בייבוא פסיפס לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות. ברשות חברת קולאז' מאגר איכותי וססגוני של אריחי פסיפס מחומרים שונים: זכוכית, פורצלן, צדפות טיבעיות, אלומיניום, אבן ושילוב בין החומרים השונים. כנסו לאתר ותהנו ממגוון מוצרי הפסיפס שלנו.
 
    
טלפון: 09-9541194
נייד: 050-5215448

אימייל:hhtechno@zahav.net.il

דוד המלך 1 , הרצליה פיתוח (בניין הפורום)
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים