נא למלא את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון/נייד:
הפסיפס כאלמנט עיצובי
15.08.2012
פסיפס הוא אחד האלמנטים היפייפיים והמיוחד ביותר לשילוב אומנות בכל מקום שהוא. בין אם מדובר במרפסת, שירותים, בריכה, כניסה לביניין או לבית ועוד.
פסיפס הוא אחד האלמנטים היפייפיים והמיוחד ביותר לשילוב אומנות בכל מקום שהוא. בין אם מדובר במרפסת, שירותים, בריכה, כניסה לביניין או לבית ועוד. פסיפס הוא יצירת אומנות לכל דבר, כאשר יוצרים פסיפס מדובר בהרכבה של פיסות אבן שונות על מנת ליצור תבנית גרפית כלשהי. פסיפסים יכולים להיות סוגי אבנים שונים, למשל אלומיניום, זכוכית, צדפות, פנינות, חלוקי נחל ועוד. אתם אוהבים אבן מסוימת? אולי יש אפשרות ליצור פסיפס מאותה האבן. פסיפס הוא שילוב של אבנים בצורה שאתם בוחרים, לא מדובר במרצפות סתמיות אלא ביצירת אומנות של ממש. השימושים האפשריים הינם רבים, מחיפוי שולחן עד  לריצוף אמבטיה. כאשר משלבים פסיפסים כאלמנט עיצובי בבית, התוצאות הן  מרהיבות. אפילו שילוב של פסיפסים מעטים יכול ליצור שינוי במראה של חדר שלם.

פסיפס בעבר

בעבר הפסיפסים הראשונים היו עשויים מחלוקי נחל, לאט לאט הפסיפסים החלו לעטר גם קירות ולא רק רצפות, פלטת הצבעים התרחבה בעקבות שימוש באבנים רבות ומגוונות ימותר והאלמנט העיצובי של הפסיפס החל לצבור תאוצה במקומות שונים ברחבי  העולם. הפסיפס משמש לעיטורים עיצוביים וגם ליצירות אומנות, בעבר וכיום. ישנן  יצירות פסיפס רבות בעולם אשר הפכו למפורסמות. ישנן רצפות פסיפס מיוחדות המיועדות לתפילות ומקומות רבים בהם יצירות הפסיפס בעלות ערך אומנותיו רב. 

הוספת פסיפס

מעצבים רבים מודעים לכך שהוספת אלמנטים של פסיפסים לכל מקום יעלו את הערך האומנותי עד מאוד. לא רק מהבחינה האומנותית, שילוב האבנים בפסיפס יוצר תמונה מיוחדת במינה ומוסיף צבע לכל מקום. למשל כניסה לבית המעוטרת בפסיפס  תיהיה שונה לגמרי אל מול אבני ריצוף רגילות. דמיינו שולחן אוכל חום ופשוט אל מול  שולחן צבעוני המעוטר באבנים שונות המשתלבות יפה יחדיו. כך גם פסיפס משפיע על קירות, רהיטים שונים, בריכות, אמבטיות ועוד לפסיפס יש ערך עיצובי רב אשר מוסיף לכל  מקום בו הוא נמצא. האפשרות להשתמש בטעם האישי ולשלב אותו היא נהדרת. אתם מתלבטים?  
 
לא יודעים איך אבל רוצים לנסות? פנו אלינו למידע נוסף אודות אבני פסיפס ואפשרות  השילוב של פסיפס במקום אותו בחרתם.   
 
< חזרה
 
חברת קולאז' מתמחה ביבוא ושיווק אריחי פסיפס מעוצבים ויחודיים שהם המילה האחרונה בתחום הפסיפס.החברה מתמחה בייבוא פסיפס לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות. ברשות חברת קולאז' מאגר איכותי וססגוני של אריחי פסיפס מחומרים שונים: זכוכית, פורצלן, צדפות טיבעיות, אלומיניום, אבן ושילוב בין החומרים השונים. כנסו לאתר ותהנו ממגוון מוצרי הפסיפס שלנו.
 
    
טלפון: 09-9541194
נייד: 050-5215448

אימייל:hhtechno@zahav.net.il

דוד המלך 1 , הרצליה פיתוח (בניין הפורום)
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים